Kim jestem?

Pomagam małym i średnim firmom, organizacja oraz fundacją w wyrażaniu siebie przez projektowanie graficzne. Oferuje takie usługi jak tworzenie logo, identyfikacja wizualna, projektowanie stron internetowych, komunikacja wizualna w social mediach, animacje 2D oraz hobbystycznie projektowania krojów pism. Z pasji moją niszą jest projektowanie grafik na deskorolki. To, co mnie wyróżnia, to spokojne podejście, zaangażowanie i proponowanie odważnych rozwiązań, które pozwalają moim klientom wyróżniać się na tle konkurencji.

Osiągnięcia

Czasem mam się czym pochwalić:

Centralny Instytut Ochrony Pracy
Wyróżnił w konkursie dwa moje plakaty i znalazłem się w gronie innych świetnie zaprojektowanych plakatów. 
Międzynarodowa wystawa Logo  — Budapeszt
Moje dwa znaki graficzne zostały wyróżnione, w corocznej wystawie logo organizowanej przez Ampersand. 
Najlepsze Dyplomy - PJATK
Moja praca dyplomowa została wyróżniona w zbiorze najlepszych projektów dyplomowych Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w 2018.

Co robię?

Moim priorytetem jest zrozumienie potrzeb i celów klienta, aby stworzyć projekt, który nie tylko będzie odzwierciedlał ich wizerunek, ale również przyciągał uwagę potencjalnych odbiorców. Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie i pracuje nad nim z pasją, aby stworzyć coś unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze jestem otwarty na wszelkie sugestie i komentarze, dlatego też zachęcam do aktywnego udziału w procesie projektowania. Dzięki temu właśnie możemy stworzyć coś, co spełni wszystkie wymagania i będzie odpowiadało wizji konkretnej firmy.

Clients